KONST / Litografier / Färglitografi 13442195

nr 1344 2195

Berndt-Rune Jäverbrant

(f. 1941), Sverige

Färglitografi, Signerad, vy över reimersholme. Bladets mått: 22x31cm

Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 31 augusti 2020
kl 19:05:21

26/8 17:31:46 1      100 kr
31/8 11:45:03 2      Vinnande bud

Berndt-Rune Jäverbrant

Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant